Teambuilding – časté otázky

Čo by ste mali vedieť o našich teambuildingoch

Organizácia firemného teambuildingu nie je vôbec jednoduchá záležitosť, pokiaľ má mať pridanú hodnotu nielen pre jednotlivých zamestnancov ale aj pre väčšie celky – oddelenia, projektové tímy, divízie, pracovné skupiny a podobne.

My zo SURVIVAL ACADEMY prinášame špecifické teambuildingové akcie ktoré vám podľa požiadavky okrem dobrodružstva a zábavy prinesú aj ďalšie veľmi významné informácie, ktoré môžu pomôcť pre zvýšenie efektivity vo vašej spoločnosti.

Čo by ste mali vedieť o Survival teambuildingoch?

faq casto kladene otazky
Často kladené otázky
Pre koho je survival teambuilding určený?

Survival Teambuilding je určený pre všetkých. Pre milovníkov adrenalínu, pre ľudí, ktorí si chcú osvojiť nové zručnosti, dozvedieť sa nové informácie, pre firmy, oddelenia či pracovné tímy, ktoré chcú posilniť vzťahy, zlepšiť komunikáciu, utužiť spoluprácu alebo sa len tak spolu zabaviť.

Pre aký počet ľudí je teambuilding určený?

Dokážeme Vám pripraviť survival teambuilding aj pre väčší aj pre menší počet ľudí. Sme flexibilní a vieme Vám na požiadanie ponúknuť na výber z viacerých alternatív.

Ako si môžem zaregistrovať termín teambuildingu?

Pomocou formuláru na našej web stránke, telefonátu alebo mailu. Všetky tri možnosti nájdete po kliknutí na KONTAKT.

Viete nám zhotoviť pamätné fotky?

Na survival teambuildingu vieme zabezpečiť aj takúto službu prostredníctvom nášho fotografa. Cena za takýto výstup je kalkulovaná ako samostatná položka.

Kde organizujete survival teambuildingy?

Teambuildingy organizujeme na základe požiadavky klienta, miesto konania akcie je vždy dohodnuté oboma stranami. V prípade, že klient,firma má miesto pôsobenia Bratislavu,  odporúčame na organizáciu našich akcií oblasť Malé Karpaty Juh, Horský park, Železnú studničku. Väčšina nami používaných miest sú dostupné autom, autobusom a do 20 minút chôdze od parkoviska.

Kedy viete zorganizovať survival teambuilding?

Teambuildingy vieme zorganizovať bez ohľadu na ročné obdobie, vždy sa vie nájsť riešenie ako uspokojiť požiadavky klienta. Sme pripravení vždy aj na alternatívu zhoršenia počasia.
V prípade záujmu o umocnenie dojmu zo survival teambuildingu, vieme vám zorganizovať teambuilding aj vo večerných hodinách prí zníženej viditeľnosti, čo umocní dojmy z celej akcie.

Viete splniť aj špecifické požiadavky?

Áno, sme otvorení klientom a ich špecifickým požiadavkam, ktoré môžu vyplývať z ich preferencíí, potrieb, cieľov teambuildingu, produktov, značky a podobne… Špecifické požiadavky je potrebné prejsť do detailov na spoločnom stretnutí. V prípade že to nebude možné, navrhneme vám vhodné alternatívy aby sme naplnili ciele vašich požiadaviek.

Ako dlho približne trvá firemný teambuilding?

Všetko záleží na dohodnutom rozsahu survival teambuildingu. Pri základnom balíku (4 stanovištia) je potrebné počítať celkovo s cca 4- 6 hodinami vrátane prípravy a vyhodnotenia.

Môže sa mi stať úraz na survival teambuildingu?

Teambuilding sa koná v exteriéri za dodržiavania bezpečnostných opatrení. Ničmenej k úrazu môže dôjsť rovnako ako pri hocijakej inej činnosti v prírode, kde taktiež môžete zle šľapnúť, porezať sa, udrieť sa a podobne. Sú to typy bežných úrazov ktorým sa nedá predísť ani pri najlepšom plánovaní.

Je potrebné špecifické poistenie účastníkov ?

Nie, neobávajte sa. Bezpečnosť účastníkov je vždy na prvom mieste a nebudete vystavený žiadnym extrémnym situáciám ktoré by mohli ovplyvniť vaše zdravie. Pre účely teambuildingu postačuje bežné poistenie.

Budeme potrebovať vlastné špeciálne vybavenie?

Nie, všetko potrebné vybavenie na úspešný priebeh survival teambuildingu budete mať zabezpečené od organizačného tímu. Postačí ak si prinesiete dobrú náladu.

Aké oblečenie je na teambuilding vhodné?

Survival teambuilding sa koná v exteriéri v prírodných podmienkach. Odporúčame preto pohodlné oblečenie ktoré si môžete zašpiniť, prípadne poškodiť. Oblečenie prispôsobte aj predpokladaným meteorologickým podmienkam.

Čo ak som tu nenašiel odpovede ktoré potrebujem?

Na tejto stránke máme zodpovedané najbežnejšie otázky. Samozrejme ak máte ďalšie otázky ohľadne teambuilding podujatí organizovaných Survival Academy, neváhajte nás kontaktovať v ideálnom prípade prostredníctvom mailu na info@survivalacademy.sk alebo ktoroukoľvek inou formou uvedenou v kontaktoch.

Inštruktori firemných teambuildingov Survival Academy

Pin It on Pinterest