Firemné teambuildingy – referencie

Spokojnosť našich klientov, pre ktorých sme organizovali firemný teambuilding je pre nás jedným z najdôležitejších faktorov merania úspešnosti práce celého nášho tímu inštruktorov Survival Academy.

Vždy sa snažíme s o zákazníkmi dospieť k takej dohode a kompromisu, aby aktivita maximálne napĺňala firemné očakávania. K tomu patrí nielen samotný priebeh teambuildingu ale aj úvodné konzultácie, odladenie programu, výber vhodnej lokality, návrh časového harmonogramu a mnoho ďalšieho…

Pozrite si niekoľko vybraných referencií našich spokojných zákazníkov, pre ktorých sme firemný teambuilding organizovali.

Logo Survival Academy v2 black
Roche Slovakia

Firemný teambuilding – Roche Slovakia

Špeciálna požiadavka prišla od Roche Slovakia, ktorí chceli, aby sme aktivity smerovali prevažne do medickej časti a rôznych scenárov. Nebol to pre nás žiadny problém, a preto sme v priestoroch biznis hotela Ponteo v Rusovciach pripravili 3 stanoviská, z ktorých 2 boli medické. Dopredu navrhnuté a odsúhlasené scenáre, s ktorými sa jednotlive skupiny museli popasovať, boli vyšperkované o novinku v našom portfóliu – simulátory krvácania a zranení od Easy Practice z Ukrajiny. Účastníci si tak po profesionálnych praktických tréningoch mohli vyskúšať zastavovanie masívneho krvácania aplikovaním tzv tamponády, kedy vypĺňame hlbokú ranu špeciálnou gázou. Tretí stage Uzly a Prístrešky ponúkol netradičné prostredie, a to beachvolejbalové ihrisko. Scenáre, ktoré museli vo finalnej súťaži klienti splniť sa odohrávali v púšti. Klientovi sme splnili želanie a odovzdali sme mu kus špeciálnej šnúry s uzlami od všetkých účastnikov – symbol tímovej spolupráce. Odmenou pre nás je odporúčanie ďalej a nasledovná referencia:

Iveta Nováková, Roche Slovakia:

Teambuilding bol profesionálne zorganizovaný, priateľsky vedený, zábavný a zároveň poučný. Organizácia prebehla presne podľa dohodnutého plánu a našich požiadaviek. Ďakujeme za skvelú komunikáciu a pomoc pri plánovaní akcie. Nové poznatky budú pre nás určite užitočné. 

Ďakujeme ešte raz za všetko.

Ivana a Iveta

Firemný teambuilding Survival Academy a Roche Slovakia obrazom

Curaprox

Firemný teambuilding – Curaprox

60 firemných zamestnancov firmy Curaprox si otestovalo svoje zručnosti v stavbe prístrešku, zastavovaní masívneho krvácania, riešení krízovej situácie a zakladaní ohňa primitívnymi spôsobami v areali Hotela pod Lipou. Úvod v podobe vstupného briefingu a záver v podobe vyhodnotenia sme realizovali v konferenčnej sále, odkial sme sa plynule a presne podľa časového harmonogramu presunuli do pestrého vonkajšieho priestoru. Profesionálny priebeh celej akcie vyústil do spokojnosti klienta, čoho výsledkom je zanechanie pozitívnej spätnej väzby:

Lucia Potúčková, Curaprox:
„Keďže sme firma, ktorá neustále hľadá nové možnosti, ako kolegom čo najviac obohatiť čas strávený na veľkých firemných poradách, sme veľmi radi, že sme pre tentokrát vybrali teambuilding od Survival Academy. Mali sme možnosť zažiť si 4 situácie zo života, ktoré sa reálne v lese môžu stať a na ktoré je nie každý z nás pripravený. Z celého popoludnia sme si odniesli množstvo nových informácií a spoločných zážitkov, užili sme si veľa zábavy a mali možnosť zistiť, ako vieme pracovať pod tlakom a v skupine.

Ďakujeme za túto skúsenosť J“

Firemný teambuilding Survival Academy a Curaprox obrazom

OTP Banka

Firemný teambuilding – OTP Banka

Nie je dôležité zúčastniť sa, ale prežiť! To bolo heslo dňa pre 240 účastníkov teambuildingu prežitia z OTP banky. Zodpovednú prípravu sme začali od skorého rána, aby sme za asistencie moderátora odštartovali „Deň zážitkov“ na pravé poludnie. Nachystaných sme mali 6 stagov so 16 inštruktormi a to v krásnom prírodnom areáli hotela Partizán na Táloch. Sme veľmi radi, že sme splnili cieľ, a že máme ďalšieho spokojného klienta.

Mirka Juráčiková, OTP Banka:
„Deň so Survival Acadamy bol pre všetkých bankárov totálny zážitok. Na každom stanovišti sa nielen dozvedeli teóriu, čo sa v lese môže stať, ako na to reagovať, ako nespanikáriť, ale si modelové situácie aj vyskúšali na vlastnej koži. Čiže nielen ďalšia teória alebo branné cvičenie. Pridanou hodnotou boli inštruktori, ktorí boli nielen trpezliví ale s vtipom zvládli takú veľkú skupinu ľudí v extrémne horúcom počasí. Je vidieť, že sú to ľudia, ktorí vedia, čo robia a čo hovoria. Kolegovia spokojne skonštatovali, že teraz už vedia, že do lesa si treba zbaliť viac ako len fľašu vody alebo čo je azimut. No keby aj tú zabudli, vedia, ako si ju v prírode vyrobiť. Teda dúfam, že si to zapamätali správne J Ďakujeme, že ste to s nami s úsmevom zvládli a prežili sme do večera všetci. Tešíme sa na ďalšie vaše projekty.“

Firemný teambuilding Survival Academy a OTP Banka obrazom

BBI International

Firemný teambuilding – BBI International

Na tento rok si konzultačná spoločnosť BBI International vybrala Survival ako tému svojho firemného teambuildingu. Pre nás je výborným predpokladom úspešného teambuildingu, ak si samotní zamestnanci vyberú tématiku ktorá ich zaujíma. Po úvodnej prezentácii konceptu Survival Academy bola aktivita veľmi rýchlo schválená z aj realizácia prebehla úplne bez komplikácií. Celú aktivitu ukončila spoločná opekačka zamestnancov do neskorého večera. Výborne sme sa pri teambuildingu s BBI international cítili aj my a sme radi že sa páčilo aj nášmu klientovi.

Romana RYBÁROVÁ, BBI International:
„Teambuilding so Survival Academy hodnotíme vysoko nad naše očakávania. V rámci programu si pre nás prichystali na štyroch stanovištiach komplexné situácie, ktoré môžu reálne nastať v živote každého z nás a naučili nás ako ich čo najlepšie zvládnuť. Ich prístup bol mimoriadne priateľský, no stále profesionálny. Je vidieť, že každý z inštruktorov sa vyzná v tom, čo prezentuje, a tak sme sa cítili celé poobedie veľmi dobre. „

Firemný teambuilding Survival Academy a BBI International obrazom

Hitachi Vantara

Firemný teambuilding – Hitachi Vantara

Keďže pražská pobočka spoločnosti Hitachi Vantara zamestnáva špecialistov zo Slovenska aj Česka, dostali sme od klienta požiadavku na organizáciu firemného teambuildingu „niekde medzi“. Takže okrem našich overených lokalít na firemné teambuildingy sme potrebovali zamieriť na Moravu a nájsť vhodné miesto, ktoré by spĺňalo nielen vhodný priestor pre samotný teambuilding ale aj požadované štandardy na ubytovanie.

Keďže jedným z faktorov bol presný požadovaný termín, museli sme brať do úvahy aj obsadenosť hotelov ktoré sme vytipovali. Napokon sme sa postupne dopracovali k výsledku a teambuilding sme organizovali v Znojme. Našli sme vhodnú lokalitu iba niekoľko minút chôdze od hotela kde mal klient zabezpečené ubytovanie, počasie vyšlo vynikajúce a z nášho aj klientského pohľadu bol celý firemný teambuilding hodnotený veľmi pozitívne.

Adéla POLÁKOVÁ, Hitachi Vantara:
„Chtěli bychom poděkovat celému týmu Survival Academy za skvěle zorganizovaný teambuilding. Již komunikace před konáním teambuildingu byla skvělá. Při akci jsme se nejen velmi pobavili, ale také nasbírali spoustu nových informací a celá akce byla velmi naučná. Jsou to profesionálové od začátku do konce!“

Firemný teambuilding Survival Academy a Hitachi Vantara obrazom

Slovenská sporiteľňa

Firemný teambuilding – Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa patrí k popredným bankovým inštitúciám na Slovensku. Zamestnanci oddelenia a dodávateľa si vybrali teambuilding Survival Academy zameraný ak oprojektový teambuilding na skvalitnenie spolupráce medzi jednotlivými tímami, ktoré sa podieľali na implementácii diela v prostredí banky.

Ako lokalitu pre tento firemný teambuilding sme vybrali prostredie Líščieho údolia v Bratislave, ktorá sa nachádza vo veľmi dobrej dostupnosti autom, má príjemné prírodné prostredie a zároveň je pre menšie teambuildingy dostačujúca. Počasie bolo vynikajúce, akcia prebehla podľa očakávaní a zábava pokračovala spoločnou grilovačkou. Opäť tak máme za sebou výborný firemný teambuilding.

Tomáš MATUŠEK, Slovenská Sporiteľňa:
„Teambuilding bol z nášho pohľadu výborný! Akcia bola veľmi poučná a robená zábavnou formou. Veľmi dobre zorganizovaná. Všetci sme niečo nové naučili a zopakovali si hlavne poskytnutie prvej pomoci zraneným, čo má pre nás veľký význam aj v osobnom a mimopracovnom živote. Vrelo odporúčam!“

Niekoľko fotiek z firemného teambuildingu Survival Academy a Slovenskej sporiteľne.

GA Drilling

Firemný teambuilding – GA Drilling

Spoločnosť GA Drilling nás oslovila so spoluprácou pre celofiremný teambuilding pre svojich 100 zamestnancov. Ako miesto konania pre takýto väčší firemný teambuilding sme napokon vybrali lúku neďaleko dolnej stanice lanovky v Bratislave. Tá mala dostatočné kapacity pre všetkých zúčastnených.

Zo strany Survival Academy sme do eventu pridali nové stanovište zamerané na orientáciu. Zároveň sme zdvojili všetky ostatné stanovištia aj počet inštruktorov, aby sme vedeli venovať potrebnú pozornosť a detail pre menšie súťažné tímy. Na základe dodatočných požiadaviek sme zmenili niektoré detaily a časový harmonogram aby sme plne vyhoveli aj ďalšiemu firemnému programu, ktorý nasledoval po aktivitách Survival Academy.

Lenka KLONGOVÁ, GA Drilling:
„Veľmi dobre zorganizovaná akcia v prírode pre viac ako 100 osôb. Oceňujeme interaktívne, zaujímavé a poučné úlohy a aj individuálny prístup počas celého podujatia. Dobre zvládnutá organizácia aj pri veľkom počte účastníkov.
Aj tí, ktorí do prírody chodia, sa mali čo naučiť. Príjemne strávený čas s kolegami pod vedením šikovných inštruktorov!“

Ako to vyzeralo na firemnom teambuildingu Survival Academy a GA Drilling.

Sorry, no posts matched your criteria.

Pin It on Pinterest