O nás – inštruktori Survival Academy

Sme Survival Acedemy a tešíme sa na teambuilding s vami

Sme partia priateľov, ktorí majú spoločnú vášeň v podobe prírody a prežitia. Dali sme sa dokopy aby sme mohli prinášať zručnosti, ktoré Vám nielen môžu zachrániť život v kritických situáciách ale môžu Vám pomôcť aj v bežnom každodennom živote.

Koncept firemných survival teambuildingov sme rozvíjali tak, aby bol nielen náučný a zaujímavý ale zároveň zábavný.

Zabezpečíme Vám tématický program na teambuilding, či už pre celú firmu alebo jednotlivé oddelenia. Upravíme ho podľa vašich konkrétnych a špecifických požiadaviek tak aby ste boli s jeho výsledkom spokojní a naplnili sa Vami sledované ciele. Sme tu predsa práve preto a práve pre Vás.

O nás
Inštruktori Survival Academy

Kvalitní inštruktori tvoria kvalitný firemný teambuilding

Tomás Sasko SA

Tomáš Sasko

Inštruktor Survival Academy

Práca na obchodníckych pozíciách mi priniesla množstvo neočakávaných situácií, ktorých prekonávanie malo rovnakú podstatu ako prežitie v prírode. Tým spoločným menovateľom sú upokojenie situácie, pozitívna psychická vlna, hľadanie riešenia a fokus na výsledok.

Aktívne sa venujem celoročnému prežitiu v prírode, pričom využívam prostriedky primitívneho i moderného charakteru.

Moje viac ako 10 ročné skúsenosti a vedomosti som začal odovzdávať postupne ďalej prostredníctvom teambuildingových survival kurzov prežitia pre rôzne firmy, čoho výsledok je aj založenie nového tímu ľudí.

Mojím hlavným cieľom a zároveň cieľom tohto projektu je spájať a utužovať vzťahy, posilňovať špecifické kľúčové vlastnosti ľudí tým, že ich naučím zábavnou formou nadobúdať schopnosti, ktoré im môžu uľahčiť alebo zachrániť život v krízovej situácii.

Inštruktor firemných teambuildingov Survival Academy

Marián Rusina

Inštruktor Survival Academy

Ako inštruktor v ozbrojenom zbore som nadobudol skúsenosti s prácou s ľuďmi, v dôsledku čoho sa veľká zodpovednosť začala pretavovať do iných oblastí môjho života. Koncentrácia, metodika a systematika ma sprevádzajú aj mojimi ďalšími aktivitami. Jednou z nich je prave môj vzťah k  survival aktivitám.

Vo svojej práci, ktorá si vyžaduje 100%nú sústredenosť mi ju všetky tieto zručnosti uľahčujú. Pobyt v prírode, ktorý je pre mňa veľkým relaxom využívam aj na testovanie svojich survival zručností.

K mojim najväčším záľubám patrí športová obranná streľba a s tým súvisiace súťaže, ktoré organizujem a kde pôsobím aj ako rozhodca.

Inštruktor firemných teambuildingov Survival Academy

Michal Kovárik

Inštruktor Survival Academy

Jedny z mojich prvých spomienok patria na les, jaskyne a kopce Malých Karpát. Odmalička sa pohybujem po úbočiach kopcov a neustále objavujem čaro, hĺbku a rozmanitosť, pre nás tak „obyčajného“ stredoeurópskeho zmiešaného lesa.

Takto prirodzene sa vo mne vytvoril vzťah k rastlinám, k ich účinným zložkám a vlastnostiam, čo som aj zúročil pri podnikaní s výrobou hojivých mastičiek a kozmetiky z čisto prírodných materiálov.

Podobný prístup uplatňujem aj pri firemných teambuildingoch a to konkrétne na stanovišti Jedlo a Voda, kde neustále vylepšujem jednotlivé postupy k problematike prežitia v prírode nielen z hľadiska výživy, ale aj morálky.

Momentálne slúžim v ozbrojenom zbore a mojimi záľubami sú predovšetkým psychológia, bushcraft – zálesáctvo a taktická streľba.

Ivan Dimov

Inštruktor Survival Academy

Hlavný inštruktor na stage Prvá pomoc v kritickej situácii

Inštruktor firemných teambuildingov Survival Academy

Monika Geršiová

Inštruktor Survival Academy

Počas svojho štúdia psychológie na VŠ som sa aktívne venovala pracovnej psychológií a zoznamovala som sa s rôznymi pracovnými prostrediami aj celkovým fungovaním na pracovisku. Sama na sebe som zistila ako je dôležité byť súčasťou skvelého tímu aby práca bola nielen dobre odvedená ale aby sa človek do práce aj tešil.

Niekoľké pracovné skúsenosti na rôznych pracoviskách mi naozaj ukázali aká je realita ale aj to aká môže byť. Tieto svoje skúsenosti ďalej používam pri svojej každodennej práci a snažím sa o to aby ľudia do svojich prác chodili radi a s úsmevom.

A keď sa táto moja snaha skĺbila s láskou k prírode, k adrenalínu a nadšeniu z “prežitia” v rôznych podmienkach tak som zakotvila v tomto skvelom tíme ľudí aby som mohla ďalej odovzdávať nielen svoje zručnosti ale aj pozitívnu náladu a úsmev.

Som energiou nabitý a usmiaty človek s pozitívnym prístupom k životu a s certifikátom zo psychológie a taktiež psychosomatiky.

Inštruktor firemných teambuildingov Survival Academy

Jakub Šimko

Inštruktor Survival Academy

Počas štúdia strojného inžinierstva som si uvedomil dôležitosť plánovania, prípravy, schopnosti riešiť nečakané situácie, tímovej spolupráce a vynaliezavosti.
Práca v sfére letectva ma zas naučila potrebe rýchleho rozhodovania v stresových situáciách, riešeniu problémov v časovej tiesni a zachovaniu rozvahy pod tlakom.

Všetky tieto schopnosti sú dôležité taktiež ak sa jedná o prežitie, preto je mojím cieľom ich priblíženie ostatným – rýchlo, jednoducho, v správny čas a správnym spôsobom využiť prostriedky zjednodušujúce prácu, navrhnúť alternatívne riešenie improvizáciou.
V prírode sa pohybujem prakticky od detstva, pobyt mimo civilizácie je pre mňa relaxom a mentálnou očistou, a to aj napriek tomu, že môže niekedy byť výzvou.

Lukáš Minárik

Lukáš Minárik

Inštruktor Survival Academy

Prežitie v prírode je mojim životným štýlom, ktorý neustále rozvíjam.

Aký firemný teambuilding zažijete s Survival Academy?

Aké stanovištia pre firemný survival teambuilding máme pripravené

Pin It on Pinterest