Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa patrí k popredným bankovým inštitúciám na Slovensku. Zamestnanci oddelenia a dodávateľa si vybrali teambuilding od Survival Academy, zameraný nielen na tému prežitia ale aj ako projektový teambuilding na skvalitnenie spolupráce medzi jednotlivými tímami, ktoré sa podieľali na implementácii diela v prostredí banky.

Ako lokalitu, pre tento firemný teambuilding, sme vybrali prostredie Líščieho údolia v Bratislave, ktoré sa nachádza vo veľmi dobrej dostupnosti autom, má príjemné prírodné prostredie a zároveň je pre menšie teambuildingy dostačujúce. Počasie bolo vynikajúce, akcia prebehla podľa očakávaní a zábava pokračovala spoločnou grilovačkou. Opäť tak máme za sebou výborný firemný teambuilding.

"Teambuilding bol z nášho pohľadu výborný! Akcia bola veľmi poučná a robená zábavnou formou. Veľmi dobre zorganizovaná. Všetci sme niečo nové naučili a zopakovali si hlavne poskytnutie prvej pomoci zraneným, čo má pre nás veľký význam aj v osobnom a mimopracovnom živote. Vrelo odporúčam!"
Tomáš MATUŠEK
Slovenská Sporiteľňa
Follow Us