Referencie

Spokojnosť našich klientov, pre ktorých sme organizovali firemný teambuilding je pre nás jedným z najdôležitejších faktorov merania úspešnosti práce celého nášho tímu inštruktorov Survival Academy.
Vždy sa snažíme so zákazníkmi dospieť k takej dohode a kompromisu, aby aktivita maximálne napĺňala firemné očakávania. K tomu patrí nielen samotný priebeh teambuildingu ale aj úvodné konzultácie, odladenie programu, výber vhodnej lokality, návrh časového harmonogramu a mnoho ďalšieho…
Pozrite si niekoľko vybraných referencií našich spokojných zákazníkov, pre ktorých sme firemný teambuilding organizovali.

Naši spokojní klienti
ikea logo

“Chlapci zo Survival Academy nachystali pre nás rôzne situácie a simulácie, kde bolo ohrozené zdravie a ľudský život. Prakticky sme si mohli vyskúšať ako zastaviť krvácanie, čo robiť, keď sa človek dusí, ako ako laik ošetriť otvorenú zlomeninu a samozrejme KPR. Vždy je lepšie raz zažiť ako stokrát počuť alebo sa len pozerať, praktická skúsenosť na rôznych modeloch, ktoré sú ako “živé”, overí naše zručnosti. Workshopy nám veľa dali, hlavne každý, kto sa zúčastnil si sám sebe dal spätnú väzbu, či by sa vedel správne rozhodnúť a konať v situácii, kedy je ohrozený ľudský život.”

Tatiana Krišteková, IKEA

"S výberom vašej spoločnosti a danej activity sme boli spokojní. Bolo to zábavné, poučné, kombinácia von aj dnu bola celkom fajn, vôbec to nevadilo. Mne osobne sa páčila najviac prvá pomoc. Bolo to perfektne spracovane, iné ako zvyčajné tréningy prvej pomoci, veľmi chválim."

Gabriela Kollárová, Merck Sharp & Dohme

"Na základe pravidelnej a detailnej komunikácie som nemala o event žiadne obavy, aj keď som na ňom nebola osobne. Veľmi si cením Vašu prispôsobivosť v rámci nadštandardných požiadaviek, rovnako aj zabezpečenie fotografa. Som rada, že so žiadnou našou požiadavkou nebol problém a vždy ste sa snažili nájsť cesty, ako nám vyhovieť."

Helena Sisková, CBS

"Survival teambuilding bol pre nás skvelá príležitosť vyskúšať si užitočné veci v praxi. Najviac nás zaujali aktivity, ktoré sme si mohli vyskúšať na vlastnej koži ako napríklad prvá pomoc a príprava batožiny v nevyhnutných situáciách. Teambuilding bol veľmi profesionálne zorganizovaní a chalani zo survival academy boli veľmi ochotní a zhovievaví vo všetkom."

Ivana Gogová, CANCOM Slovakia

"Veľmi pekne ďakujeme celému Survival Academy tímu inštruktorov za ich profesionálny prístup od prvotného úvodného stretnutia až po bezchybnú organizáciu celého teambuildingu nášho občianskeho združenia Motor-Car v outdoorovom areáli horárne Šišoretné. Inštruktori nás v priebehu dňa previedli vzdelávacou, ale zároveň zábavnou formou 4 stanovíšťami: Prvá pomoc, Uzly a prístrešky, Scenár prežitia a Prepping. Každý z účastníkov teambuildingu objavil v rámci daných stanovíšť svoje silné aj slabé stránky s ktorými vie v budúcnosti naďalej pracovať ako jednotlivec, alebo spoločne s kolegami aj v pracovnom tíme. Survival Academy teambuilding bol úžasný deň plný informácií, inštruktáži, tréningov a súťaží kde sme sa zážitkovou formou naučili spolupracovať ako jeden celok. Získané informácie a prežité emócie z daného teambuildingu boli následne celé hodiny predmetom našich rozhovorov. Ďakujeme za tento nezabudnuteľný zážitok. "

Jana Galátová, Motor - Car

"Výborná príprava a komunikácia pred eventom, všetko dostatočne vysvetlené, jasné inštrukcie a odpovede na otázky po organizačnej stránke. Survival Academy je jedinečný zážitok pre každého účastníka s kopou užitočných a praktických informácií či zručností využiteľných aj v každodennom živote, nielen z pohľadu bližších či vzdialenejších katastrof dnešného sveta. Nenásilnou formou sa človek prepne do spôsobu myslenia mimo zaužívaných vzorcov a pri diskusii k zadanej úlohe sa dozvie nové, často prekvapivé veci od kolegov z práce, a tak ich spoznáva aj z inej – doteraz neznámej - stránky."

Ivana Juríková, Swiss Re

"Vďaka skvelému programu pod vedením lektorov sme sa zabavili, naučili a búrali rekordy v Survival Academy. Stanovištia boli skvele pripravené a program dokázal zomknúť členov tímu a myslieť ako jeden. Vrelo odporúčame!"

Rebeka Lužová, AAS Slovakia

"Pokiaľ hľadáte pre svoj tím program, ktorý bude rozvíjajúci, zábavný, poučný, dobrodružný a v prvom rade stmelí kolektív, SA vás určite nesklame. Oceňujem profesionálny servis od úvodnej komunikácie až po realizáciu na zvolenom mieste. Tím inštruktorov zvolenými aktivitami doslova žije, čo dodáva teambuilding-u neskutočnú energiu, na ktorú budú zamestnanci ešte dlho spomínať."

Andrea Petriščáková, Starmedia

"Ďakujeme za organizáciu aktivít pre náš teambuilding. Preeping bol stage, ktorý v tejto dobe ocenil každý náš zamestnanec. Veľa z nich má dokonca batožinu pre kritický prípad pobalenú :). Prvá pomoc v kritických situáciách bol veľmi praktický stage, ktorý každému z nás osviežil informácie ako správne podať prvú pomoc a zachrániť ľudský život. Veľmi oceňujem časovo aj personálne vyladený program a prispôsobenie stagov tak, že aj napriek nepriaznivému počasiu sme mohli celý program nerušene absolvovať."

Anna Majeríková, SCR technologies

„Rok 2020/21 bol (a stále je) pre mnohé firmy výzvou. Ako sa však hovorí, šťastie praje pripraveným, a preto sme sa na evente pre našich partnerov zamerali na úspešné zvládnutie neočakávaných situácii a na to najdôležitejšie – prežitie. Veľmi poučný a zároveň zábavný teambuilding, ktorý dokáže tímy stmeliť a zároveň vyzdvihnúť silné stránky jednotlivcov. Veľká spokojnosť s priateľským prístupom a organizáciou tímu pána Saska. Dokázali nám vyjsť vo všetkom v ústrety a pripravili pre nás i tematicky zamerané darčekové predmety.“

Erika Skovajsová, Konica Minolta Slovakia

„Teambuilding bol profesionálne zorganizovaný, priateľsky vedený, zábavný a zároveň poučný. Organizácia prebehla presne podľa dohodnutého plánu a našich požiadaviek. Ďakujeme za skvelú komunikáciu a pomoc pri plánovaní akcie. Nové poznatky budú pre nás určite užitočné. Ďakujeme ešte raz za všetko."

Iveta Nováková, Roche Slovakia

“Keďže sme firma, ktorá neustále hľadá nové možnosti, ako kolegom čo najviac obohatiť čas strávený na veľkých firemných poradách, sme veľmi radi, že sme pre tentokrát vybrali teambuilding od Survival Academy. Mali sme možnosť zažiť si 4 situácie zo života, ktoré sa reálne v lese môžu stať, a na ktoré je nie každý z nás pripravený. Z celého popoludnia sme si odniesli množstvo nových informácií a spoločných zážitkov, užili sme si veľa zábavy a mali možnosť zistiť, ako vieme pracovať pod tlakom a v skupine. Ďakujeme za túto skúsenosť J"

Lucia Potúčková, Curaprox

„Deň so Survival Academy bol pre všetkých bankárov totálny zážitok. Na každom stanovišti sa nielen dozvedeli teóriu, čo sa v lese môže stať, ako na to reagovať, ako nespanikáriť, ale si modelové situácie aj vyskúšali na vlastnej koži. Čiže nielen ďalšia teória alebo branné cvičenie. Pridanou hodnotou boli inštruktori, ktorí boli nielen trpezliví ale s vtipom zvládli takú veľkú skupinu ľudí v extrémne horúcom počasí. Je vidieť, že sú to ľudia, ktorí vedia, čo robia a čo hovoria. Kolegovia spokojne skonštatovali, že teraz už vedia, že do lesa si treba zbaliť viac ako len fľašu vody alebo čo je azimut. No keby aj tú zabudli, vedia, ako si ju v prírode vyrobiť. Teda dúfam, že si to zapamätali správne J Ďakujeme, že ste to s nami s úsmevom zvládli a prežili sme do večera všetci. Tešíme sa na ďalšie vaše projekty."

Mirka Juráčiková, OTP Banka

„Teambuilding so Survival Academy hodnotíme vysoko nad naše očakávania. V rámci programu si pre nás prichystali na štyroch stanovištiach komplexné situácie, ktoré môžu reálne nastať v živote každého z nás a naučili nás ako ich čo najlepšie zvládnuť. Ich prístup bol mimoriadne priateľský, no stále profesionálny. Je vidieť, že každý z inštruktorov sa vyzná v tom, čo prezentuje, a tak sme sa cítili celé poobedie veľmi dobre.

Romana RYBÁROVÁ, BBI International

„Veľmi dobre zorganizovaná akcia v prírode pre viac ako 100 osôb. Oceňujeme interaktívne, zaujímavé a poučné úlohy a aj individuálny prístup počas celého podujatia. Dobre zvládnutá organizácia aj pri veľkom počte účastníkov. Aj tí, ktorí do prírody chodia, sa mali čo naučiť. Príjemne strávený čas s kolegami pod vedením šikovných inštruktorov!“

Lenka Klongová, GA Drilling

"Chtěli bychom poděkovat celému týmu Survival Academy za skvěle zorganizovaný teambuilding. Již komunikace před konáním teambuildingu byla skvělá. Při akci jsme se nejen velmi pobavili, ale také nasbírali spoustu nových informací a celá akce byla velmi naučná. Jsou to profesionálové od začátku do konce!"

Adéla POLÁKOVÁ, Hitachi Vantara Office Coordinator & Sales Support

"Teambuilding bol z nášho pohľadu výborný! Akcia bola veľmi poučná a robená zábavnou formou. Veľmi dobre zorganizovaná. Všetci sme niečo nové naučili a zopakovali si hlavne poskytnutie prvej pomoci zraneným, čo má pre nás veľký význam aj v osobnom a mimopracovnom živote. Vrelo odporúčam!"

Tomáš MATUŠEK, Slovenská Sporiteľňa

Follow Us