Referencie

Spokojnosť našich klientov, pre ktorých sme organizovali firemný teambuilding je pre nás jedným z najdôležitejších faktorov merania úspešnosti práce celého nášho tímu inštruktorov Survival Academy.
Vždy sa snažíme so zákazníkmi dospieť k takej dohode a kompromisu, aby aktivita maximálne napĺňala firemné očakávania. K tomu patrí nielen samotný priebeh teambuildingu ale aj úvodné konzultácie, odladenie programu, výber vhodnej lokality, návrh časového harmonogramu a mnoho ďalšieho…
Pozrite si niekoľko vybraných referencií našich spokojných zákazníkov, pre ktorých sme firemný teambuilding organizovali.

Naši spokojní klienti

„Rok 2020/21 bol (a stále je) pre mnohé firmy výzvou. Ako sa však hovorí, šťastie praje pripraveným, a preto sme sa na evente pre našich partnerov zamerali na úspešné zvládnutie neočakávaných situácii a na to najdôležitejšie – prežitie. Veľmi poučný a zároveň zábavný teambuilding, ktorý dokáže tímy stmeliť a zároveň vyzdvihnúť silné stránky jednotlivcov. Veľká spokojnosť s priateľským prístupom a organizáciou tímu pána Saska. Dokázali nám vyjsť vo všetkom v ústrety a pripravili pre nás i tematicky zamerané darčekové predmety.“

Erika Skovajsová, Konica Minolta Slovakia

„Teambuilding bol profesionálne zorganizovaný, priateľsky vedený, zábavný a zároveň poučný. Organizácia prebehla presne podľa dohodnutého plánu a našich požiadaviek. Ďakujeme za skvelú komunikáciu a pomoc pri plánovaní akcie. Nové poznatky budú pre nás určite užitočné. Ďakujeme ešte raz za všetko."

Iveta Nováková, Roche Slovakia

“Keďže sme firma, ktorá neustále hľadá nové možnosti, ako kolegom čo najviac obohatiť čas strávený na veľkých firemných poradách, sme veľmi radi, že sme pre tentokrát vybrali teambuilding od Survival Academy. Mali sme možnosť zažiť si 4 situácie zo života, ktoré sa reálne v lese môžu stať, a na ktoré je nie každý z nás pripravený. Z celého popoludnia sme si odniesli množstvo nových informácií a spoločných zážitkov, užili sme si veľa zábavy a mali možnosť zistiť, ako vieme pracovať pod tlakom a v skupine. Ďakujeme za túto skúsenosť J"

Lucia Potúčková, Curaprox

„Deň so Survival Academy bol pre všetkých bankárov totálny zážitok. Na každom stanovišti sa nielen dozvedeli teóriu, čo sa v lese môže stať, ako na to reagovať, ako nespanikáriť, ale si modelové situácie aj vyskúšali na vlastnej koži. Čiže nielen ďalšia teória alebo branné cvičenie. Pridanou hodnotou boli inštruktori, ktorí boli nielen trpezliví ale s vtipom zvládli takú veľkú skupinu ľudí v extrémne horúcom počasí. Je vidieť, že sú to ľudia, ktorí vedia, čo robia a čo hovoria. Kolegovia spokojne skonštatovali, že teraz už vedia, že do lesa si treba zbaliť viac ako len fľašu vody alebo čo je azimut. No keby aj tú zabudli, vedia, ako si ju v prírode vyrobiť. Teda dúfam, že si to zapamätali správne J Ďakujeme, že ste to s nami s úsmevom zvládli a prežili sme do večera všetci. Tešíme sa na ďalšie vaše projekty."

Mirka Juráčiková, OTP Banka

„Teambuilding so Survival Academy hodnotíme vysoko nad naše očakávania. V rámci programu si pre nás prichystali na štyroch stanovištiach komplexné situácie, ktoré môžu reálne nastať v živote každého z nás a naučili nás ako ich čo najlepšie zvládnuť. Ich prístup bol mimoriadne priateľský, no stále profesionálny. Je vidieť, že každý z inštruktorov sa vyzná v tom, čo prezentuje, a tak sme sa cítili celé poobedie veľmi dobre.

Romana RYBÁROVÁ, BBI International

„Veľmi dobre zorganizovaná akcia v prírode pre viac ako 100 osôb. Oceňujeme interaktívne, zaujímavé a poučné úlohy a aj individuálny prístup počas celého podujatia. Dobre zvládnutá organizácia aj pri veľkom počte účastníkov. Aj tí, ktorí do prírody chodia, sa mali čo naučiť. Príjemne strávený čas s kolegami pod vedením šikovných inštruktorov!“

Lenka Klongová, GA Drilling

"Chtěli bychom poděkovat celému týmu Survival Academy za skvěle zorganizovaný teambuilding. Již komunikace před konáním teambuildingu byla skvělá. Při akci jsme se nejen velmi pobavili, ale také nasbírali spoustu nových informací a celá akce byla velmi naučná. Jsou to profesionálové od začátku do konce!"

Adéla POLÁKOVÁ, Hitachi Vantara Office Coordinator & Sales Support

"Teambuilding bol z nášho pohľadu výborný! Akcia bola veľmi poučná a robená zábavnou formou. Veľmi dobre zorganizovaná. Všetci sme niečo nové naučili a zopakovali si hlavne poskytnutie prvej pomoci zraneným, čo má pre nás veľký význam aj v osobnom a mimopracovnom živote. Vrelo odporúčam!"

Tomáš MATUŠEK, Slovenská Sporiteľňa

Follow Us