Časté otázky

Čo by ste mali vedieť o našich teambuildingoch

Organizácia firemného teambuildingu nie je vôbec jednoduchá záležitosť, pokiaľ má mať pridanú hodnotu nielen pre jednotlivých zamestnancov, ale aj pre väčšie celky – oddelenia, projektové tímy, divízie, pracovné skupiny a podobne.

My zo SURVIVAL ACADEMY prinášame špecifické teambuildingové akcie, ktoré vám podľa požiadavky, okrem dobrodružstva a zábavy, prinesú aj ďalšie veľmi významné informácie, ktoré môžu pomôcť pre zvýšenie efektivity vo vašej spoločnosti.

Survival Teambuilding je určený pre všetkých. Pre milovníkov adrenalínu, pre ľudí, ktorí si chcú osvojiť nové zručnosti, dozvedieť sa nové informácie, pre firmy, oddelenia či pracovné tímy, ktoré chcú posilniť vzťahy, zlepšiť komunikáciu, utužiť spoluprácu alebo sa len tak spolu zabaviť.

Dokážeme Vám pripraviť survival teambuilding aj pre väčší aj pre menší počet ľudí. Sme flexibilní a vieme Vám na požiadanie ponúknuť na výber z viacerých alternatív.

Teambuildingy organizujeme na základe požiadavky klienta, kdekoľvek na Slovensku (poprípade ČR 🙂 ). Miesto konania akcie je vždy starostlivo vybrané podľa požiadaviek klienta a možností daného miesta. V prípade, že klient, firma, má miesto pôsobenia Bratislavu,  odporúčame na organizáciu našich akcií oblasť Malé Karpaty Juh, Horský park, Železnú studničku. Väčšina nami využívaných miest sú dostupné autom, autobusom a do 20 minút chôdze od parkoviska.

Teambuildingy vieme zorganizovať bez ohľadu na ročné obdobie, vždy sa vie nájsť riešenie ako uspokojiť požiadavky klienta. Sme neustále pripravení aj na alternatívu zhoršenia počasia.

V prípade záujmu o umocnenie dojmu zo survival teambuildingu, vám vieme zorganizovať teambuilding aj vo večerných hodinách, pri zníženej viditeľnosti, čo vytvorí nezabudnuteľné  dojmy z celej akcie.

Áno, sme otvorení klientom a ich špecifickým požiadavkám, ktoré môžu vyplývať z ich preferencii, potrieb, cieľov teambuildingu, produktov, značky a podobne. Špecifické požiadavky je potrebné prejsť do detailov na spoločnom stretnutí. V prípade, že to nebude možné, navrhneme vám vhodné alternatívy aby sme naplnili ciele vašich požiadaviek.

Všetko záleží na dohodnutom rozsahu survival teambuildingu. Pri základnom balíku (4 stanovištia) je potrebné počítať celkovo s cca 4 – 6 hodinami vrátane prípravy a vyhodnotenia.

Teambuilding sa koná v exteriéri za dodržiavania bezpečnostných opatrení. Ničmenej, k úrazu môže dôjsť rovnako, ako pri hocijakej inej činnosti v prírode, kde taktiež môžete zle stúpiť, porezať sa, udrieť sa a podobne. Sú to typy bežných úrazov, ktorým sa nedá predísť ani pri najlepšom plánovaní.

Nie, všetko potrebné vybavenie na úspešný priebeh survival teambuildingu budete mať zabezpečené od organizačného tímu. Postačí ak si prinesiete dobrú náladu.

Survival teambuilding sa koná v exteriéri v prírodných podmienkach. Odporúčame preto pohodlné oblečenie, ktoré si môžete zašpiniť, prípadne poškodiť. Oblečenie prispôsobte aj predpokladaným meteorologickým podmienkam.

Na tejto stránke máme zodpovedané najbežnejšie otázky. Samozrejme, ak máte ďalšie otázky ohľadom teambuildingov organizovaných Survival Academy, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu na info@survivalacademy.sk alebo ktoroukoľvek inou formou uvedenou v kontaktoch.

Follow Us