Teambuildingy

Firemný teambuilding so Survival Academy

Stojíte pred výzvou ktorej súčasťou by mali byť teambuildingové aktivity?

My, v Survival Academy, vám ponúkame koncept aktivít firemných teambuildingov s tematikou „prežitia“. Náučnou, ale zároveň zábavnou formou vás prevedieme scenármi, kedy sa jednotlivec alebo skupina ocitnú v neočakávaných „survival“ situáciách a ich úspešné zvládnutie bude znamenať to najdôležitejšie – prežitie.


Tak, ako je to aj v bežnom pracovnom živote, aj tu je potrebné vedieť určiť priority, improvizovať, reagovať na neočakávané zmeny, uplatňovať nadobudnuté poznatky, viesť tím, nechať vyniknúť individualitu ale aj spolupracovať ako jeden celok.


Firemný survival teambuilding je možné realizovať ako samostatnú akciu alebo ako súčasť veľkého celo firemného eventu alebo workshopu. Náš program pre teambuilding v sebe zahŕňa teoretické vedomosti aj praktické zručnosti, ktoré si sami vyskúšate a nacvičíte formou zážitkového vzdelávania v pripravených scenároch.


Firemné teambuildingy organizujeme hlavne v Bratislave a okolí, čo však nie je podmienkou. Po dohode, vieme naše teambuildingové aktivity zorganizovať hocikde na Slovensku, kde to priestor dovoľuje. Máme za sebou aj organizáciu teambuildingov v Česku.


Organizujeme eventy v rozpätí pre 6 až 600 účastníkov, v prípade záujmu o väčší počet účastníkov eventu nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky.


Nemusíte sa obávať, teambuildingové aktivity so Survival Academy “prežije” každý účastník.

Aké aktivity, na teambuildingu, zažijete so Survival Academy?

Survival Academy je koncept firemných teambuildingov s tematikou „prežitia“. Prevedieme vás scenármi, kedy sa jednotlivec alebo skupina ocitnú v neočakávaných situáciách a ich úspešné zvládnutie bude znamenať to najdôležitejšie – prežitie.
Follow Us