Hitachi Vantara

Hitachi Vantara

Keďže, pražská pobočka spoločnosti Hitachi Vantara zamestnáva špecialistov zo Slovenska aj Česka, dostali sme od klienta požiadavku na organizáciu firemného teambuildingu „niekde medzi“. Takže, okrem našich overených lokalít na firemné teambuildingy sme potrebovali zamieriť na Moravu a nájsť vhodné miesto, ktoré by spĺňalo nielen vhodný priestor pre samotný teambuilding, ale aj požadované štandardy na ubytovanie.

Keďže, jedným z faktorov bol presný požadovaný termín, museli sme brať do úvahy aj obsadenosť hotelov, ktoré sme vytipovali. Napokon sme sa postupne dopracovali k výsledku a teambuilding sme organizovali v Znojme. Našli sme vhodnú lokalitu iba niekoľko minút chôdze od hotela, kde mal klient zabezpečené ubytovanie, počasie vyšlo vynikajúce a z nášho aj klientského pohľadu bol celý firemný teambuilding hodnotený veľmi pozitívne.

"Chtěli bychom poděkovat celému týmu Survival Academy za skvěle zorganizovaný teambuilding. Již komunikace před konáním teambuildingu byla skvělá. Při akci jsme se nejen velmi pobavili, ale také nasbírali spoustu nových informací a celá akce byla velmi naučná. Jsou to profesionálové od začátku do konce!"
Adéla POLÁKOVÁ
Hitachi Vantara Office Coordinator & Sales Support
Follow Us